Terapeutyczne wlasciwosci ryb

Nigdy nie zakładamy, że nie zostaną zbadane. To może się zdarzyć każdemu i trzeba być przygotowanym. Co wiele osób wychodzi to, że trzeba będzie dużo więcej niż swoje wpływy, aby być odpowiednio przygotowana do audytu. Mamy pod warunkiem listę elementów, należy pamiętać w każdej chwili w przypadku, gdy później zbadane:

http:/www.bratbud.szczecin.pl

Dokumentacja

Dobrą zasadą jest, aby traktować każdy dzień tak, jakby zostanie zbadane dwa lub więcej lat później, ponieważ jest to często bywa. Zachowaj wszystkie rejestry zawierające Dzienniki, rachunki, wyciągi bankowe, książeczki czekowe i deklaracji podatkowych. Po przeniesieniu lub czysty dom, upewnij się, aby zapisać wszystko.

List od pracodawcy

Jednym z najbardziej powszechnych elementów trzeba będzie, gdy pojawi się audytowi jest list od pracodawcy stwierdzające, że nie płacą za swoje wydatki. Bez tego listu IRS może twierdzić, że pracodawca płaci swoje wydatki i można mieć kłopoty za ich odliczeniu. Od IRS często audyty 2 lub więcej lat później, upewnij się, że masz ten list w przypadku zostaniesz zwolniony lub pozostawić na złych warunkach.

Jeśli pracujesz dla pracodawcy z domowym biurze, trzeba będzie list od nich z informacją, że takie rozwiązanie jest wygodniejsze niż podróż do najbliższego miejsca.

Zapisy pojazdów

Jeśli planujemy odjęciu wszelkich kosztów samochodowych lub paliwo, trzeba prowadzić dziennik wszystkiego samochód robi. Należy również zapisać wszelkie wpływy z wymiany oleju lub kontroli rocznych, ponieważ będą one okazać dowód mil podróżował.

Dziennik zachować musi być bardzo dokładne, ponieważ IRS będzie sprawdzić ten dziennik przeciwko rachunków i pokwitowań. Na przykład, jeśli odliczyć koszty podróży z Atlanty do Birmingham w dniu 23 stycznia, IRS może okazać się, że jest fałszywa, ponieważ mogą one mieć wyciąg bankowy lub pokwitowanie, które mówi jadłeś w McDonaldzie w Savannah w dniu 23 Styczeń.

Opis pracy

Zawsze wykonuj swoją pracę pod uwagę przy podejmowaniu decyzji co do odliczenia. Na przykład, jeśli jesteś programistą wydaje się podejrzane mieć dużą odliczenia kosztów podróży lub paliw. Podobnie, jeśli jesteś kierowcą ciężarówki to będzie wyglądać dziwnie mieć dużą odliczenia wydatków na biuro w domu.

Ten artykuł został napisany przez Will Bolton i jest wysyłany przez John Michael Miller CPA Inc., jednej z najbardziej renomowanych firm księgowych Atlanta. Współpracujemy także z klientami na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu podatkowego, usług księgowych, planowania finansowego, płac i nowej strukturze gospodarczej. Skontaktuj się z nami w www.SolvingTaxes.com lub www.AmericanAccountingServices.com

Wpis zawdzięczamy