Molinezje - budowa

Dowiesz się, masz problemy IRS po otwarciu drzwi i osoba jest lekiem z Wydziału Śledczego lub CID. CID jest policja IRS i składa się z 2 części ý Specjalna wykonywaniu i ogólnego egzekwowania. Specjalna Enforcement bada przestępczością zorganizowaną, narkotyki i związki. Wszystko inne, takie jak wspólne podatników są jurysdykcji ogólnego egzekwowania tych.domy z bali całoroczne

Jeśli CID jest na drzwiach, Ty lub ktoś z Twoich znajomych jest w trakcie dochodzenia karnego. Zapytania może zająć dużo czasu, aby zakończyć i zawierać wywiadów przyjaciół, rodzinę, sąsiadów, współpracowników biznesowych, bankowców, pracowników, księgowych, agentów ubezpieczeniowych, itp Nie próbuj kłamać jeśli rozmowy CID ci o kogoś, kogo znasz. Bądź ostrożny, jak wszystko, co powiesz może doprowadzić je do was, zwłaszcza jeśli śledztwo swojego partnera biznesowego. Około 80% przestępstw podatkowych są ścigane z powodu CID.

Jeśli są przedmiotem dochodzenia, należy skontaktować się z prawnikiem od razu, a nie mówić do CID. Twój prawnik może dowiedzieć się, co dzieje się poprzez wywołanie IRS.

CID zaleci, czy powinien być ścigany, czy nie, po dochodzeniu. To zależy od meritum sprawy przeciwko tobie. Muszą być w stanie udowodnić, jesteś winny ponad wszelką wątpliwość, więc jeśli masz jakieś rzeczy na swoją korzyść i dobrego adwokata, może pojawić się zamiast kary cywilne.

Nieprzestrzeganie złożyć zeznanie podatkowe, uchylanie się od opodatkowania lub złożenie oszukańczych deklaracji podatkowej dostanie CID w Twoim przypadku.

Jeśli CID porusza się do przodu z prokuratury, Departament Sprawiedliwości przejmuje. To będzie podjąć decyzję, czy IRS powinien dążyć federalne jury oskarżenia przeciwko tobie po studiach Assistant amerykański prokurator generalny sprawy. Jeśli formalnie oskarżony, będzie albo być zatrzymany lub nakazano stawić czoła sędzia federalny. W tym momencie, będziesz miał możliwość przyznać się do winy, czy nie winny. Trzeba będzie kaucję lub może być zwolniony na własną kaucja.

Sprawa trafi do sądu, kiedy nie przyznasz się do winy. To może być przez jury lub sam sędzia. Musisz być sprawdzona przez IRS, że są winni zbrodni ponad wszelką wątpliwość. Pójdziesz do więzienia federalnego w przypadku skazania za przestępstwo skarbowe. Jeśli kończy się podjęciem rokowań zarzut to po prostu zostać ukarany grzywną i / lub umieszczony w zawieszeniu, zważywszy domowy poród, lub wysłane do bezpiecznego domu. Koszty ścigania może muszą najlepszeubezpieczenieoc.pl być pokrywany przez ciebie. Dwa lata to średnia dla przestępstwa skarbowego.

Wpis zawdzięczamy