Jak tanio kupic gupiki

Stycznia został spakowany przez w pośpiechu, szybciej niż można powiedzieć, "Czas Podatek"! Czy jesteś gotowy na człowieka podatkowych / kobiety? Zmieszany, jak zacząć? Oto kilka podstawowych zasad śledzenie swoich wydatków biznesowych, dzięki czemu są gotowe teraz i na najbliższe lata.

* Po pierwsze, najtańsze oc porównanie wziąć 33% dla celów podatków, państw i rządów (od dochodu brutto). Prawdopodobnie nie będzie pokrywać się, że pełny procent, ale lepiej być zabezpieczonym niż później żałować. Umieścić go w rachunku oszczędnościowego, albo jeszcze lepiej, założyć osobne konto czekowe, która płaci wyższe odsetki, jeśli trzymać równowagę pod $ 500 (sprawdź swój bank z tym).

* Następnie umieścić 37% (średnia) z powrotem do wydatków służbowych dla napowietrznych, materiały biurowe, koszty podróży, reklamy, strony internetowe, itp

* Wreszcie, można płacić sobie 30% swoich zarobków.

Teraz każdy prowadzi swoją działalność w różny sposób, więc trzeba będzie skontaktować się z lokalnym doradcą podatkowym na tym, co jest najlepsze dla Ciebie. Różne kraje mają różne prawa w odniesieniu do podatków lokalnych, jak również.

Jaki jest najlepszy sposób, aby śledzić swoje wydatki? Można po prostu dostać dziennik jak uproszczony tygodniowych Księgowość Records w lokalnym sklepie z artykułami biurowymi i rejestrować dane dzienne, tygodniowe, miesięczne. Miej wpływy, jak również, złożyć je w folderze miesięcznie lub na rodzaj kosztów z dziennika.

Śledzić przebieg, jeśli masz jakiekolwiek tygodniowo, a jeśli jest to ten sam średnio co miesiąc, można zaokrąglić go za rok. Ważne jest również, aby śledzić swoje wpływy gazowych odpisać ten, który daje lepszy zwrot podatku. Zapytaj osobę podatkowej aby uzyskać więcej informacji.

Jest to podstawowe informacje, ale kiedy przychodzi czas na zgłoszenia, będziesz podziękować sobie za prowadzenie księgowości Twój zorganizowane i proste, więc twój mężczyzna podatkowy / kobietą.

IRS ma kilka przydatnych informacji na ich oficjalnej stronie. Mają wszystkie niezbędne formularze można wydrukować również. Możesz przejść do http://www.irs.gov. Oni nawet oferując sposób, aby złożyć swoje podatki za darmo! Idź do 2007 darmowy plik, aby uzyskać więcej informacji.

podatku czasu może faktycznie być zabawne (nie mówię, że ?!), jeśli pobyt zorganizowany i opracować system, który pracuje dla Ciebie.

Ten artykuł jest napisany przez Kathleen Schmidt (c) 2009

Kathleen Schmidt:

877-762-1450

[Http://www.zyourdream.com]

zyourdream@q.com

Wpis zawdzięczamy ubezpieczeniesamochodowe.com.pl/ubezpieczenia-oc/