Ryby kontra zwierzaki

Innym ważnym koszty, które kierowcy mogą ubiegać się o zwrot są opłaty drogowe. Jeśli trzeba nic płacić, aby pozostać na drodze, mają prawo do off-set, który wbrew swojej dochodów. To samo odnosi się do czyszczenia, mycia i utrzymania pojazdu, ale trzeba zachować wszystkie rachunki.

Nikt podatkowy wierzyć bez nich. Posiłki i na noc ac są również odliczyć od podatku, ale znowu, wpływy stanowią całkowitą koniecznością.

Wiele osób uważa, że ??mogą ubiegać się o ubranie, ale jest to trudne to chodzi. Jesteś dozwolone tylko zastrzeżenia do ubrań, które mogą być wykorzystane tylko w całości i wyłącznie do pracy pracę. Kombinezony są dobrym przykładem, ponieważ są stalowe toe-ograniczona buty lub kalosze. Śpiwór jest wątpliwe.

Grzywny lub bilety przewozowe nie podlegają odliczeniu, ponieważ były one swoją odpowiedzialność. Podobnie opłaty sollicitors 'ich zwalczania - o ile wygrasz. Jeśli jednak walczyć i przegrać, może ponieść kary z urzędu skarbowego. Czasami jest to łatwiejsze i tańsze, po prostu zapłacić, o ile nie zagraża prawo jazdy.

Ryby kontra zwierzaki

bony paliwowe są duża część kosztów większości kierowców, więc koniecznie uważnie śledzić na te wpływy. Jest to dobry pomysł, aby zapłacić za paliwo kartą paliwową, bo wtedy masz stałe, ponowne odzyskanie rekordu z nich.

Telefony komórkowe, nawigacji satelitarnej i laptopy są niezbędne dla wielu kierowców, ale władze podjęły konkretny pogląd na nich. Niektóre pozwalają 100% odliczenia, inne pozwalają jedynie 25-50%, ponieważ twierdzą, że mogą one być wykorzystywane do celów innych niż niezbędne do prowadzenia pracy. Wzywa telefon komórkowy może być uzasadnione podobnych motywów.

Można uciec z reklamując air-con, a nawet lodówki, aby zachować swoje jedzenie chłodne lub specjalny ergonomiczny fotel do tyłu, ale nie na nim polegać.

Ogólnie, dodatki dla kierowców ciężarówek operatorskich właściciel są sprawiedliwe, ale nie można potępiać władz na przesłuchanie niektóre skandaliczne twierdzi, że niektórzy kierowcy make.Â

Owen Jones, autor tego kawałka pisze na kilka tematów, ale jest obecnie dotyczy ciężarówki systemy nawigacji satelitarnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przejdź do naszej strony internetowej Laser Gun temperatury.

Wpis zawdzięczamy ogrody bielsko