Ile kosztuje akwarium

audytorów IRS zazwyczaj koncentrują się na kilku obszarach podczas kontroli małą firmę. Aby przetrwać audyt, musisz zrozumieć, co dokładnie biegły wygląda tak, że nie jest w rzeczywistości, że powrót jest badana, ale podatnik. Dlatego trzeba, zrozumieć, że audytor IRS ma za zadanie przede wszystkim weryfikacji zgłoszone dochody i rzeczywistość gospodarczą firmy. Istnieje kilka rzeczy, audytor będzie zwracać uwagę przy rozpatrywaniu firmy:

1. Lifestyle: Czy styl życia prowadzić dopasować wykazane w zamian? Audytor będzie krytycznie analizować swoje ubrania, samochodu podczas jazdy, biżuterię, a nawet meble Twój lub Urzędu gospodarzy. Będziesz podnieść brwi, jeśli patrzeć i żyć jak milioner ale twój powrót przypomina walczy business-właściciela.

2. Środki pieniężne: Ile obsługiwać Twoja firma? Jeśli normalnie obsługiwać dużo kasy, to jest prawdopodobne, aby wzbudzić podejrzenia szumowin lub przekierowanie taktownie pewien dochód do innych dróg, bez zawiadomienia o niej.

Ile kosztuje akwarium

3. Twoje wydatki samochodowe: Wiele osób korzysta z samochodów służbowych w celach prywatnych, ale nadal twierdzą, duże ilości do wykorzystania biznesowego. Będzie to wzbudzić tylko podejrzenia, chyba że przedstawi namacalny dowód, jak kłoda przebieg.

4. Roszczenia You Make: IRS ściśle kontroluje wydatki, które są uważane charakter osobisty jak posiłki, rozrywki, wakacje wydatków, które są wymienione jako koszty uzyskania przychodu, między innymi. Jeśli jesteś odliczyć koszty rozrywki, podróży, biznesu, trzeba zachować odpowiednie zapisy.

5. Sprzedaż Business Reporting lub Wpływy: W przypadku, gdy nie zgłosić jakieś znaczne dochody, przekraczające $ 10,000 znanych powodów do ciebie, to może mieć kłopoty. Jest to wystarczający powód, aby zatrudnić kompetentnego eksperta podatkowego do czynienia z audytorami IRS.
Wpis zawdzięczamy