Dla kogo ryby akwariowe

- Roczna wykluczenie dar opodatkowaniem $ +13.000 również nie ulegnie zmianie. Oznacza to, że osoba może oddać aż 13.000 $ każdy każdemu on lub ona chce, bez żadnych względów podatkowych. Wielu bogatych ludzi skorzystać z tego przepisu, co roku w ramach swojej strategii planowania nieruchomości. Można oddać nawet bardziej niż kwota wykluczenia płacąc cudzego czesnego lub rachunki medyczne, ale musi dokonać tych płatności bezpośrednio do dostawcy medycznych lub edukacyjnych.

Wsporniki indeksowania obniża rachunki podatkowych, gdy jest inflacyjnych tym więcej swojego dochodu w dolnym wsporniku, jak na przykład 15%, a nie w przedziale 25%. Brak zmian na rok 2010 stwarza równe szanse dla wszystkich podatników ze wspornikami, ale te o wysokich dochodach rzeczywiście mogą skorzystać w 2010 roku z powodu "podatków Stealth" te, które nie polegać na zmianie stawek podatkowych, są wycofywane. Wśród nich są ograniczenia wyszczególnione odliczeń i osobistych kwot zwolnienia.

Jestem Personal Finance ćpunem i mój blog www.savingtoinvest.com jest głównym kanałem, przez który dzielę moje myśli / widoki i mam nadzieję dodać jakąś wartość do moich czytelników. Mam ukończone Prawie rok pisania na moim blogu iw tym czasie ja nauczyłem się tak wiele, łatwo nawiązywał kontakty z setkami innych blogerów i nawet kilka dolarów po drodze. To naprawdę przekroczyło wszystkie moje oczekiwania - Andy

Wpis zawdzięczamy