Czymi nie karmic ryb

Watch Out: Jest wielu ludzi, którzy są właścicielami nieruchomości lub aktywów łącznie. Dotyczy to również osób, które są przyjaciele, rodzina, kochankowie i małżonkowie. Ale istnieje duże ryzyko związane z wprowadzeniem tyle zaufania do ludzi. IRS może ustawić swój wzrok na swojej części majątku lub aktywów, nawet jeśli nie zawdzięczam im ani grosza!

W 3 duże ryzyko:

-Dzięki IRS: Jeśli jeden współwłaściciel zawdzięcza IRS, całość aktywów lub nieruchomości mogą zostać zajęte przez IRS do zaspokojenia długu. Jeśli masz wspólne konto bankowe ze współmałżonkiem, IRS może wykorzystać środki na koncie, pomimo faktu, że drugi małżonek nie winien.

-Śmierć: Po śmierci współwłaściciela, audytor IRS może przydzielić 100% udziałów do majątku osoby w celu maksymalizacji podatków od nieruchomości.

-Inwestycje: Jeśli wspólna nieruchomość jest przeznaczona do inwestycji, audytor IRS może zakwestionować alokacji współwłaściciel za ich zobowiązania podatkowego. Zasadniczo, jeśli można sprzedać nieruchomość i jesteś winien IRS, będą mieć prawo do zysku.

Trudno zaufać: Trudno jest znaleźć przyjaciół, a zwłaszcza rodzinę, że można zaufać. Nie pozwól, przyjaciela lub bliskiej osoby jest drag you down zadłużenia. Dowiedz się, jak walczyć. A jeśli IRS jest nadal niemożliwe, aby zająć się po wykonaniu badania, zatrudnić specjalistę podatkowego.

Jeszcze trudniej zaufać: Jeśli szukasz zatrudnić specjalistę podatkowego, upewnij się, że mają wiarygodnego tła, jak również sukcesy. Można uniknąć umieścić w złej pozycji, po prostu robi trochę pracy domowej.

Teraz masz dymiący pistolet ... Użyj go!

Wpis zawdzięczamy