Akwarystyka - moje hobby Jeśli okaże się, że ogromna kwota dochodu celowo nie podano, wówczas śledztwo IRS może być ostrzeżony, a cała sprawa będzie traktowana jako przestępstwo. Jest to czas, trzeba wymyślić jakiś przekonującym wyjaśnieniem. Jeżeli audytor i IRS są przekonane, to może być po prostu zapłacić dodatkową kwotę podatku i 20% kary.bratbud.szczecin.pl - roboty żelbetowe

6. Indywidualne koszty utrzymania sprawozdawczym: To jest bardzo kuszące, aby zwrot kosztów osobowych w kosztach działalności w przypadku składania deklaracji. Można jednak uciec z jakimś osobistym długodystansowe połączenia do swoich krewnych i przyjaciół, korzystając z numeru biurze, ale kiedy dążą do odliczenia, powiedzmy 2000 $ za naprawę samochodu na wycieczkę, audytor jest bardzo prawdopodobne, aby zignorować odbiór i klapsa kara.

Inne rzeczy, które audytorzy szukać m.in. płac i deklaracji podatkowych u źródła dla swoich pracowników. Wreszcie pan wymieniając pracowników jako niezależnych wykonawców? Zrozumienie tych czynników nie tylko przygotować się do audytu, ale także, jak uniknąć jej całkowicie.

Rob L Daniel i partnerzy Limon Whitaker Morgan, od lat pomogły firmom i osobom Nationwide, z ich przestępczych IRS Problemy podatkowe państwa. Firma ma swoją siedzibę w Los Angeles w Kalifornii w USA http://www.justynaczowicka.pl/fotografia-dziecieca-krakow. http://www.limonwhitaker.com / Tel: 888.321.6188

Masz zgodę na używanie i opublikować ten artykuł w biuletynie, stronie internetowej lub blogu jak długo pozostawiać artykuł nienaruszona, a to to pole zasobów na końcu artykułu.

Wpis zawdzięczamy http://serwis-pc.org.pl