Jak dzielimy molinezje Jednak w następstwie Katrina, że ??stawka została zwiększona do dalszego 48,5 centów za milę za przejechanych mil biznesowych w miesiącach wrzesień, październik, listopad i grudzień 2005.

Ta zwiększona szybkość przebiegu zakończył się z końcem roku 2005. Nowa stawka kilometrów na rok 2006, obowiązuje od 1 stycznia, jest obecnie 44,5 centów za milę biznesowej napędzanej. Można zwiększyć tę odliczenia, jeśli jesteś ostrożny, aby skonsolidować działalność i osobiste posyłki. Na przykład, czekam, aż muszę iść na pocztę wysyłać pakiet dla mojej firmy, aby zatrzymać się w aptece i supermarket tuż obok, aby podnieść spożywcze. Jaki byłby "martwy" przebieg staje się odliczeniu podróży służbowej, jak długo masz swój cel biznesowy rejestrowane w dzienniku przebieg.

Ponadto, w latach 2005 i 2006, IRS również zachęcać

Katrina związane charytatywne działania pomocowe poprzez udzielanie

wyższe stawki za mile Miles zwrotowi odliczeniu napędzane za takie działania.

Oczywiście, zastosowanie tych dodatków przebieg może być dość skomplikowany. Na przykład, nie można podjąć dodatkowe

odliczenia dla celów służbowych samochodów regularne, do którego

już zastosował Modified Accelerated zwrotem kosztów

System (MACRS), po twierdząc, Sekcji 179 odliczenia

że pojazd że firma nabyć bezpośrednio.

A jeśli używasz prywatnego ubezpieczenieauta samochodu dla firmy,

nie zapomnij, aby obliczyć procent ogólnej liczby mil na

rok, w którym podróżujesz w celach biznesowych. Pod koniec 2006 roku, będziesz pamiętać koniec roku Stan licznika kilometrów w swoim dzienniku i odjąć od niego wskazania licznika długości drogi, że nagrany w tym miesiącu. Wtedy będziesz sumować wszystkie mil napędzane przez firmy, które zostały nagrane i podzielić ją przez to całkowity przebieg obliczyć procent całkowitej liczby mil zostało użyte dla Twojej firmy.Jeśli okaże się, że 30% całkowitego przebiegu na tym osobistego pojazdu był w celach biznesowych, można odliczyć 30% * wszystkich * swoje wydatki na utrzymanie tego pojazdu: nie tylko paliwo, ale wszystkie wyjazdy do garażu dla rutynowej konserwacji lub specjalne naprawy jako część kosztów działalności za rok.

Diabeł tkwi w szczegółach, jak zawsze, oczywiście. Będziemy chcieli, aby skonsultować się z doradcą podatkowym, w jaki sposób najlepiej stosować przepisy do sytuacji. Jeśli Przygotuj podatkowy zwraca się, można uzyskać szczegółowe informacje bezpośrednio ze strony internetowej IRS:

Wpis zawdzięczamy leczenie kanałowe sopot