Czym molinezje sie roznia

Opodatkowane na Sprzedaje nie Buys

Pierwszą rzeczą, aby zdać sobie sprawę, że jesteś za podatek od zysków swoich transakcji, co oznacza, że ? porównanie składek oc?IRS nie dba o swoje handlu dopóki nie sprzedawać akcji.

Formularze podatkowe z twojego Maklerskim

Twój maklerski powinien wysłać formularz podatkowy w styczniu 1099, który zawiera listę wszystkich sprzedaży i dywidendy z poprzedniego roku. Oto dwa przykłady: "forma Wpływy 1099-B od Brokera potrzebne będą transakcje barterowe Exchange "i" forma Dywidendy 1099-DIV i dystrybucji. "Te formularze wypełnić zeznanie podatkowe. Należy pamiętać, że te formy mogą lub nie mogą zawierać informacje o zakupie dla tych transakcji. Użytkownik musi uzyskać te informacje od rekordy maklerskie do wypełnienia zeznania podatkowego IRS tak będą wiedzieć, ile zysku dokonane.

Short-Term vs długoterminowych Trades

Jeśli utrzymuje swoje udziały więcej niż rok, są one uważane za "długoterminowe zyski kapitałowe" i są nagradzani niższej stawki podatkowej w wysokości 15% w większości przypadków. W przeciwnym razie, jeśli posiadał akcji za niecały rok zyski będą opodatkowane tak samo jak regularnych zarobków. Są to tak zwane "krótkoterminowe zyski kapitałowe".

Dywidend i odsetek

Wiele firm public wypłaty dywidendy lub inne formy gotówki oraz akcji na rzecz swoich akcjonariuszy, gdy mają dodatkowe zyski. Będziesz być opodatkowane na nich oczywiście. Są one zwykle zgłaszane do Ciebie na formularzu 1099-DIV.

Sprzedaż Wash

Co w świecie jest to sprzedaż do mycia? Ta zasada IRS został stworzony, aby spróbować zmniejszyć oszukuje na podatkach inwestycyjnych. Powiedzmy, że zakup 100 akcji Microsoftu na 25 $ za akcję, a następnie spadnie do 20 $. Użytkownik zdecyduje się sprzedać go na straty, a następnie kupić go z powrotem na 20 $, chcąc uzyskać odliczenie podatkowe na "utraty" po prostu cierpiał.
Wpis zawdzięczamy najtańsze oc ac