Co z mlodymi rybkami

Oczywiście, korzystanie z internetu, albo nie byłoby czytanie tego artykułu. Ponieważ korzystanie z internetu, wiesz o phishingu lub powinny. Niektóre oszustwa są teraz przy użyciu fałszywej identyfikacji IRS.

IRS chce wiedzieć o fałszywe e-maile pod nazwiskiem IRS

IRS wysłał licznych prasowych oraz ostrzeżenie o phishing udziałem podatków i loga IRS i fałszywych witryn.akademiaprawajazdy.pl Teraz IRS chce mieć go na polowania na oszustów. Oczywiście, można to zrobić tylko zapoznaj się z naszą ofertą, jeśli uzna to za fałszywe e-maile są wysyłane. Jeśli pojawi się jeden z tych wiadomości e-mail, IRS pyta który przekazuje je phishing@irs.gov~~V.

IRS nie wysyła niechcianych e-maili do podatników. Rzeczywiście, IRS nawet nie wie, adres e-mail, więc jak może? Po otrzymaniu wiadomości e-mail od czegoś @ irs.gov, jest to oszustwo próbuje runa prywatnych informacji w takiej czy innej formie. Nie odpowiadaj na te wiadomości. Zamiast tego, przekazuje je do Urzędu Skarbowego na adres e-mail podany powyżej.

Przykładem email rybackiego używającego tożsamość IRS może przeczytać coś takiego:

[IRS logo lub fałszywe link do strony internetowej IRS w nagłówku]

Zgodnie z naszym automatycznym procesie przeglądu deklaracji podatkowej, ustaliliśmy planują zwrot podatku w wysokości $ xxx.xx. Proszę złożyć wniosek o wydanie zwrot podatku klikając TUTAJ.

Po kliknięciu na stronie, jesteś proszony o podanie różnych informacji osobistych, takich jak numer ubezpieczenia społecznego oraz numer konta bankowego. Rzekome powodem jest to, aby potwierdzić swoją tożsamość, a także wydać pieniądze na Twoje konto bankowe. To wszystko jest całkowicie fałszywe. W oszustów są po prostu staramy się uzyskać informacje, dzięki czemu mogą otwierać rachunki bankowe pod nazwą lub przesuń pieniędzy z konta bankowego.

Co ważne, musisz zrozumieć, że nazwy domen są naprawdę tylko reprezentacje liczb. Fakt, widać "irs.something" nie oznacza to od IRS. Jeśli uważasz, że IRS może być naprawdę próbuje się z Tobą skontaktować, uzyskać przez telefon i zadzwonić do nich. Nie stosować dowolny numer telefonu w wiadomości phishingowej.

Richard A. Chapo jest z BusinessTaxRecovery.com - dostarczanie informacji o podatkach. Odwiedź nas, aby przeczytać więcej artykułów na temat ulg podatkowych i naszej nowej stronie pomocy podatkowej.

Wpis zawdzięczamy