Jakie gatunki sie nie lubia

Jakie gatunki sie nie lubia

Czy Twoja firma brakuje na cenne ulg podatkowych można wziąć za użytkowanie osobistego pojazdu do celów służbowych? Jeśli nie zostało to jeszcze zrobione, należy zdecydowanie pokonać ścieżkę do drzwi lokalnym sklepie z artykułami biurowymi i odebrać notebook do logowania przebieg podczas jazdy do prowadzenia działalności gospodarczej – i upewnij się zalogować mile jechałeś go kupić!gaba

Nie podejmowanie trudu, aby to zrobić jest jak pozwoleniem drogie przepływ benzyny na chodnik zamiast do zbiornika!

Nawet jeśli pracujesz w domu przez większość czasu, mile już przejechał na zakup materiałów biurowych, zakup znaczków pocztowych lub pakiety i inne sprawunki dla firmy może przełożyć się na dużych ulg podatkowych. Z rosnących kosztów paliwa, jesteś dosłownie wyrzucanie pieniędzy w błoto, jeśli nie są śledzenie tego przebieg i podejmowanie potrąceń za to, do którego masz prawo jako właściciela firmy. I pierwszy wpis trzeba zrobić to początek kilometrów na liczniku od stycznia. Warto również upewnić się, że śledzić wszystkie swoje wydatki samochodowych związanych z tym osobistego pojazdu, którego używasz dla biznesu. (Patrz poniżej, dlaczego …)

Dramatyczny wzrost kosztów paliwa nie został utracony na IRS. Oczywiście, ceny benzyny zaczęły krawędzi się wkrótce po rozpoczęciu wojny w Iraku; ale zniszczenia dokonane przez huragan Katrina skłoniły IRS zaoferować cenne pieniądze oszczędności rozwiązanie dla właścicieli firm. (Jeśli mieszkasz poza U.S.A. należy sprawdzić stronę internetową Twojego organu podatkowego podobnych przepisów.)

W ubiegłym roku, na rok 2005, IRS wzrosła standardową stawkę przebieg do używania pojazdu (samochód, van lub samochód) o 3 centy mili, do 40,5 centów za milę dla wszystkich mil przejechanych służbowo.
Wpis zawdzięczamy